superpapier.pl

Blog wielotematyczny finansach, inwestycjach i biznesie

Lifestyle

TOP 3 prezenty urodzinowe dla Mamy

TOP 3 prezenty urodzinowe dla Mamy

Zbliżają się urodziny Twojej mamy, a Ty nie masz pomysłu na prezent, który na długo zapadnie w jej pamięci? Podaruj jej niesamowite wrażenia i wspomnienia, na których myśl uśmiech pojawi się na jej twarzy. Zamiast decydować się na kolejny komplet kolczyków czy też portfel, wybierz atrakcję, która zapewni jej cenne doświadczenia i pozwoli oderwać się od codziennych obowiązków. Pokaż swojej mamie, jak bardzo ją kochasz i dobierz atrakcję, która będzie najbardziej do niej pasować i pozwoli jej doświadczyć czegoś miłego, innego, może ekstremalnego?

Lot motolotnią 

Jeśli Twoja mama lubi ekstremalne atrakcje, na pewno spodoba jej się lot motolotnią. Lot widokowy odbywa się w tandemie, czyli w towarzystwie wykwalifikowanego i doświadczonego pilota, który siada za sterami motolotni. Pilot na czas przelotu wybiera najciekawszą trasę, podczas której Twoja Mama będzie mogła cieszyć się podziwianiem przepięknych widoków z lotu ptaka. Motolotnia jest bezpiecznym statkiem powietrznym, który nawet po wyłączeniu silników swobodnie szybuje i umożliwia komfortowe lądowanie. Podczas lotu można wykonywać zdjęcia lub zdecydować się na przelot z profesjonalnym nagrywaniem. Wtedy do atrakcji będzie można wrócić nie tylko we wspomnieniach, ale też przeżyć przygodę na nowo. Taki prezent urodzinowy z pewnością sprawiłby ogromną radość obdarowanej.

Masaż 

A może wręcz przeciwnie Twoja Mama potrzebuje chwili dla siebie i relaksu, a nie adrenaliny? W takim przypadku z pewnością będzie zadowolona z masażu pleców lub całego ciała. To Ty najlepiej wiesz, czego potrzebuje tak ważna osoba w Twoim życiu, więc z powodzeniem dobierzesz odpowiedni masaż do jej potrzeb. Masaż aromaterapeutyczny, gorącymi kamieniami, a może na cztery ręce? Spraw Mamie radość i zapewnij jej chwile wytchnienia i odpoczynku od codziennych obowiązków. Masaż w profesjonalnym gabinecie będzie świetnym urozmaiceniem monotonnych dni i możliwością do spróbowania czegoś nowego. Miłe chwile spędzone w komfortowych wnętrzach salonu z pewnością na długo pozostaną w pamięci obdarowanej. Wpłyną pozytywnie zarówno na ciało, jak i duszę, dzięki czemu Mama wyjdzie z salonu odprężona i pełna sił witalnych.

Projekt własnej torebki

Chyba każda kobieta kocha modne dodatki. Daj swojej Mamie możliwość zaprojektowania własnej, idealnie dopasowanej do jej potrzeb torebki. Tworzy się ją w internetowym kreatorze, gdzie istnieje możliwość wyboru stylu oraz wielkości torebki. Kolejnym etapem jest dobór odpowiednich rączek, ich długości oraz rodzaju mocowania. Następnie wybierany jest kolor poszczególnych elementów. Jeśli obdarowana nie ma pomysłu na stworzenie własnego produktu, może wybrać któryś z oferowanych, gotowych modeli. Torebka po uszyciu wysyłana jest na adres obdarowanej. Taki prezent sprawdzi się dla kreatywnej Mamy, która nie lubi ograniczeń. Pozwól jej zaszaleć i stworzyć swoją własną, wymarzoną torebkę, która idealnie wpasuje się w jej potrzeby. Tak spersonalizowany prezent z pewnością sprawi, że poczuje się wyjątkowo i da jej wiele radości. 

Kurs sushi

Twoja mama lubi gotować i poznawać świat? W takim razie ogromną radość sprawi jej kurs sushi. W czasie zajęć pozna produkty niezbędne do przygotowania sushi oraz jego rodzaje. Doświadczony szef kuchni podzieli się swoją wiedzą na temat przygotowywania ryżu, filetowania ryb oraz skręcania idealnych rolek. Uczestnicy kursu zostaną również zapoznani z historią sushi oraz zasadami obowiązującymi w japońskiej kuchni. Na koniec zajęć odbędzie się degustacja przygotowanych potraw. Taki prezent z pewnością zachwyci każdą ciekawą świata Mamę, która lubi wychodzić poza schematy. Kurs sushi będzie świetnym oderwaniem od codzienności, a dodatkowo pozwoli poszerzyć horyzonty.

Te oraz więcej oryginalnych prezentów dla Mamy znajdziesz w serwisie Prezentmarzen.com oraz w punktach stacjonarnych w całym kraju. Odwiedź nas i spraw radość bliskiej Ci osobie dobierając idealny podarunek. Zdecyduj się na upominki, które wzbogacą życie obdarowanej o cenne doświadczenia. Poznaj nasze propozycje prezentów dla niej

Udostępnij